Skip to content Skip to footer

Ing. Eva Hrušková Šašinková

Hypoteční specialista senior

Lokalita: Praha, Olomouc, Ostrava

+420 774 195 288

hruskova@cmhas.cz

KDO JSEM?

Pracuji jako hypoteční specialista senior ve společnosti Českomoravská hypoteční, a.s.

V této společnosti jsem předsedkyní dozorčí rady. Finance a vše související s tímto oborem mě vždy zajímalo, a proto jsem se v roce 2012 rozhodla tento obor vystudovat. Hypoteční úvěry zprostředkovávám od roku 2013. Má praxe v oboru je tedy dostatečná na to, abych se mohla nazývat hypotečním specialistou. Pro svou práci mám všechna potřebná oprávnění. Jsem držitelkou evropského certifikátu pro finanční poradce EFPA a to jak v problematice spotřebitelských úvěrů, tak i investičního a pojišťovacího zprostředkování.

Mou náplní práce je, ve spolupráci s vámi, porovnat nabídky bank, doporučit nejvhodnější řešení a hypotéku dotáhnout do zdárného konce.

Nejsem zprostředkovatelem jedné konkrétní banky nebo stavební spořitelny a proto Vám mohu nabídnout komplexní řešení Vaší situace.

PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU?

Jsem profesionálem v oboru a mám dlouholeté zkušenosti. Vše Vám podrobně vysvětlím a dostanete odpovědi na všechny Vaše dotazy.

Ušetřím čas, který byste ztratili obcházením bank, či stavebních spořitelen.

Vzhledem k mým dlouholetým zkušenostem jsem schopná vyřešit složité životní situace klientů, kteří řeší své bydlení. Úrokové sazby, které Vám nabídnu, budou nižší než ty, které byste sami obdrželi na pobočce banky.

Od Vás očekávám přímé jednání a nezamlčování podstatných skutečností. V souvislosti s poplatky mám možnost sjednat vyšší slevy, případně sjednat hypotéku zcela bez poplatků.

KOLIK ZA MÉ SLUŽBY ZAPLATÍTE?

Za veškeré mnou poskytované služby nic neplatíte, jsou zdarma. Provizi získám po dokončení hypotéky a od banky, ve které spolu hypotéku zrealizujeme. Má provize je u všech bank stejná, nemám tedy zapotřebí nikoho zvýhodňovat.

„SE MNOU JSOU VAŠE VYHLÍDKY VŽDY RŮŽOVÉ.“

Recenze mých klientů​

Paní Hrušková, vše vyřídila velice ochotně a s velikou trpělivostí. Jelikož jsem většinou nemohl vše vyřizovat s okamžitou zpětnou vazbou. Tudíž jsem velice rád že jsem s touto paní mohl spolupracovat. Vřele doporučuji. Ještě jednou jí za to děkuji.

František Zimmel

Paní Hrušková mne provedla výběrem úvěru, odhadem nemovitosti a sjednáním smlouvy. Během celého procesu projevila velkou dávku trpělivosti a schopnosti pohlídat si detaily. V minulosti jsem měl s některými finančními poradci špatné zkušenosti. U paní Hruškové nabývám dojmu, že svou práci dělá pečlivě, poctivě a ve výsledku dobře. Rád využiji možnosti další spolupráce.

Jan Hurta

S paní Hruškovou jsem maximálně spokojený. Již po první schůzce s paní Evou Hruškovou jsem byl přesvědčen, že jsem v dobrých rukou. Vše mi detailně vysvětlila a připravila to nejlepší řešení pro mou situaci a hypotéku mi sjednala za luxusních podmínek.

Václav Hanák

Super!

Jiří Hurta

Paní specialistka byla velmi milá, přátelská a ochotná. Profesionální přístupem bylo vše vyřízeno rychle a bezproblémově. Vřele doporučuji, určitě budu v budoucnu paní znovu kontaktovat.

Pavel K

Paní Hrušková je velký profesionál, má přehled o všech produktech. Ke klientům přistupuje velmi spolehlivě a laskavě, je přesná a zodpovědná.

Tereza R.

S paní Hruškovou jsem byl nadmíru spokojený. Vše mi vysvětlila, při sjednání schůzek mi vycházela vstříc. Dále jsem byl spokojen s její profesionalitou a znalostmi o problematice hypoték.

Tomáš B.

Vše co bylo potřeba zařídit, zařídila. Pomohla s výběrem jak hypotéky, tak následného pojištění bytu. Vřele doporučuji a děkuji za spolupráci!

Tomáš H.

S paní Hruškovou jsem nadmíru spokojen, vždy velmi ochotně poradila a našla to nejlepší řešení. Po zkušenostech i s jinými specialisty řeším veškeré finanční záležitosti s paní Hruškovou.

František F.

Se službami paní Hruškové jsme byli maximálně spokojeni. Je velice ochotná a spolehlivá. Vše proběhlo rychle a podle plánu.

David Heinz

Velice dobrá.

Mária Jadrníčková

Spolupráce byla profesionální, celkem hladká a podařilo se jí zajistit úvěr v situaci, ve které to ostatní nedokázali. 

Radka L.

Skvělý a profesionální přístup, vše mi bylo dopodrobna vysvětleno. Jsem neskutečně rád, že mi kamarád domluvil finančního poradce, který mi pomohl vyřešit refinancování hypotéky a změnu špatného životního pojištění. Děkuji paní Evě Hruškové za lidský přístup a pomoc.

Miroslav Malík

100% rychlost, ochota, komunikativnost, přehled, vstřícnost.

Pavlína Vaníčková

Kontaktní údaje

Nejvýhodnější nabídka na trhu

již od 1,49 % p. a.
Chci vědět víc