Skip to content Skip to footer

Přečtěte si, co říkají naši klienti

Služby na úrovni, rychlé jednání.

 

Ivo K. – Koupě nemovitosti

Spolupráce proběhla bez problémů, vše co bylo domluveno bylo i dodrženo.

 

Ing. Patrik Pirkl – Koupě nemovitosti

Spokojený velice. Od začátku až do předání bytu jsem nemusel nic řešit, vše vyřešil hypotéční specialista. Vše důležité se mnou hned probíral a zavčas mne informoval o všech novinkách.

 

H. B. – Koupě nemovitosti

Specialista dokázal najít optimální řešení pro financování našeho specifického případu (majetkové vyrovnání v rodině a úvěr na rekonstrukci), který nezapadal do běžných škatulek. Komunikovali jsme ještě s dalšími dvěma finančními poradci, ale jejich doporučení pro nás byla komplikovaná a nevýhodná. Děkuji a doporučuji služby Českomoravské hypoteční.

 

LN – Koupě nemovitosti, výstavba

Perfektní, dokonalá služba

 

Vít – Koupě nemovitosti

Byl jsem spokojen. Oceňuji ochotu, pružnost a trpělivost při vyřizování relativně složitého případu.

 

JH – Koupě nemovitosti

 

Vynikající spolupráce. Příjemné vystupování. Specialista našel vždy řešení našich požadavků

 

Radka Ševčíková – Koupě nemovitosti

Nic jsem nemusel řešit, vše za mě vyřídil pan Sehnal a tím mi ušetřil hromadu času a peněz.

 

Josef A. – Refinancování

Dostala jsem informace, odpovědi a upozornění na další kroky, aby refinancování proběhlo úspěšně a včas.

 

Hana – Refinancování

Byl jsem spokojen s rychlostí sjednání a velmi nízkou úrokovou sazbou.

 

B.M. – Výstavba

Naprostá spokojenost při refinancování hypotéky. Služby na velmi vysoké profesionální úrovni.

 

Renáta Kasparková – Refinancování

Specialista ČMH a.s. nabídl výhodnější podmínky než samotná banka. Postaral se o veškerou komunikaci s bankou i pojišťovnou, čímž nám ušetřil čas a energii, kterou jsme mohli věnovat samotné rekonstrukci. Je iniciativní, hledá banku/pojišťovnu i samotný produkt dle individuální potřeby klienta. Také proto se na něj nyní obracíme znovu.

 

Blahovi – Výstavba a rekonstrukce

Od prvního telefonického kontaktu až po závěrečnou fázi refinancování hypotéky, se nám s panem Matějem Sehnalem pracovalo perfektně. Panu Sehnalovi se podařilo pro nás vyjednat nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu. K naší spokojenosti jsme si nechali udělat i nabídku životního pojištění. Je to spolehlivý člověk na svém místě, doporučí, poradí, je ochoten spoustu věcí vyřídit za Vás.V průběhu jednání jsme získali k panu Sehnalovi důvěru. Velice dobře se nám s ním spolupracovalo, za nás můžeme jen doporučit.

 

Stebelovi – Refinancování

Se službami jsem spokojen ve všech ohledech. Profesionální přístup, vstřícnost a rychlá reakce ve vyřízení souvisejících záležitostí.

 

Jan B. – Výstavba

Rychlé bezproblémové jednání. Pan Koubek nedává nevyžádané rady a nenabízí svoje řešení. Rychle a výhodně zařídil přesně to co jsme chtěli.

 

Václav N – Koupě nemovitosti

Specialista mi nabídl možnost refinancování mé hypotéky, udělal průzkum mezi bankami a následně mi udělal několik nabídek. Já si vybral nejlepší z možností a vše mi dotáhl k zdárnému konci. Tímto krokem mi ušetřil spoustu peněz, které jsem přeplácel u původní hypotéky. Rychlé, příjemné a přátelské jednání.

 

Pavel Růžička, – Refinancování hypotéky

Maximálně spokojen

 

Jiri Voves – Koupě nemovitosti, výstavba

Vstřícné, rychlé a profesionální jednání. Velká spokojenost.

 

Václavíková Lenka – Refinancování hypotéky

Profesionální přístup, vše vyřízeno v termínu a k úplné spokojenosti. Specialista mi vyřizoval několik finančních produktů a doporučil to nejvhodnější.

 

vertex_shader – Koupě nemovitosti, refinancování, překlenovací úvěr

V mém ne úplně standardním případu refinancování nalezl specialista ČMH a.s. řešení, srozumitelně vysvětlil možnosti, trpělivě a jasně zodpovídal mé dotazy. Komunikace byla bezproblémová, většinu záležitostí se podařilo vyřešit na dálku bez nutnosti přehnaně mnoha osobních schůzek. Kompetentní člověk k řešení finančních situací.

 

Petr H. – Refinancování hypotéky

Veliká spokojenost, rychlá komunikace, profesionální jednání.

 

Kropáček R. – Refinancování hypotéky

Rychle jednání. Srozumitelnost. Vše dle domluvy. Solidní jednání. Výsledek odpovídá představě.

 

Michal Kol. – Refinancování hypotéky

Perfektní a rychlé sjednání hypotéky s nejlepšími možnými úroky na trhu. Spokojenost s férovým jednáním.

 

Martin.M- Refinancování hypotéky

Specialistka Českomoravské hypoteční vše vyřídila velice ochotně a s velikou trpělivostí, jelikož jsem většinou nemohl vše vyřizovat s okamžitou zpětnou vazbou. Tudíž jsem velice rád, že jsem s touto paní mohl spolupracovat. Vřele doporučuji.😊 Ještě jednou jí za to děkuji.

 

František Zimmel – Koupě nemovitosti

Jelikož jsme měli nevýhodnou hypotéku, překlenovací úvěr a hypotéku s vysokým procentem, refinancování byla cesta a specialista Českomoravské hypoteční nám dal nabídku, která se neodmítá 😁.

 

Ladja – Refinancování hypotéky

Se specialistkou ČMH a.s. jsem nadmíru spokojen, vždy velmi ochotně poradila a našla to nejlepší řešení. Po zkušenostech i s jinými specialisty řeším veškeré finanční záležitosti zde.

 

Tomáš H. -Koupě nemovitosti

Byl jsem se spoluprací při refinancování hypotéky maximálně spokojený. Jde hlavně o proklientský přístup, kvalitní nabídku, zpracování podkladů, poradenství a osobní přístup ke klientovi. Určitě budu i nadále spolupracovat.

 

Martin Zatloukal – Refinancování hypotéky

Specialistka mne provedla výběrem úvěru, odhadem nemovitosti a sjednáním smlouvy. Během celého procesu projevila velkou dávku trpělivosti a schopnosti pohlídat si detaily. V minulosti jsem měl s některými finančními poradci špatné zkušenosti. U Českomoravské hypoteční nabývám dojmu, že svou práci dělají pečlivě, poctivě a ve výsledku dobře. Rád využiji možnosti další spolupráce.

 

Jan Hurta – Refinancování

Vše, co bylo potřeba zařídit, specialistka zařídíla. Pomohla s výběrem jak hypotéky, tak následného pojištění bytu. Vřele doporučuji a děkuji za spolupráci!

 

František Fork – Koupě nemovitosti

Spolupráce se specialistou ČMH a.s. probíhala „bezvadně“. Poskytl nám informace o nabízených možnostech refinancování hypotéky, nabídl nám dobré úrokové sazby a udělal přehled i o ostatních podmínkách a skrytých nákladech. Zbývalo jen si vybrat. Spolupráce nám ušetřila čas i nervy. Poskytl pomoc a podporu i s nutným dalším papírováním. Za mě určitě doporučuji.

 

Ivana Svobodová – Refinancování hypotéky

Specialista mi velice srozumitelně a trpělivě poradil s refinancováním hypotéky, se kterým jsem neměl žádné osobní zkušenosti. Zařídil vše potřebné, včetně písemných dokumentů pro novou banku. Se službami jsem byl velmi spokojen a v budoucnu jej opět kontaktuji.

 

M.V. – Refinancování hypotéky

Plná spokojenost.

 

Dalibor – Refinancování hypotéky

Jednání bylo rychlé a k mojí spokojenosti, přestože byl velice krátký termín pro uskutečnění refinancování. Děkuji moc.

 

Eva Trávníčková – Refinancování hypotéky

Se společností Českomoravská hypoteční a.s. jsem maximálně spokojený. Již po první schůzce se specialistkou jsem byl přesvědčen, že jsem v dobrých rukou. Vše mi detailně vysvětlila a připravila to nejlepší řešení pro mou situaci a hypotéku mi sjednala za luxusních podmínek. Určitě doporučuji každému, kdo zvažuje hypotéku, jakýkoliv úvěr či pojištění. Z mojí strany není co vytknout, umí svou práci perfektně. Do budoucna se budu určitě rád vracet, kvůli serióznímu a příjemnému jednání.

 

Václav Hanák – Koupě nemovitosti

Kontaktní údaje

Nejvýhodnější nabídka na trhu

již od 1,49 % p. a.
Chci vědět víc